Recension (Översättning tillhandahållen av RealEscort Översätt. - Klicka här för att visa den ursprungliga texten.) (Klicka här för att se den översatta texten)
Deilig petite dame dette her. Alltid gøy med helt nye annonser så jeg tok kjøreturen inn til byen og ble møtt av en fantastisk rolig sjel. Kyss og klemming fra første stund.
Hun har på seg høye hæler og litt stæsj som jeg ikke bryr meg så mye om, men setter pris på atmosfæren hun lager. Var en fryd å være med henne og jeg kommer garantert tilbake.
Härlig petite dam det här. Alltid kul med helt nya annonser så jag tog bilresan in till stan och blev mött av en fantastisk rolig själ. Kyss och kramar från första stunden.
Hon har på sig höga klackar och lite stass som jag inte bryr mig så mycket om, men uppskattar atmosfären hon skapar. Var en fröjd att vara med henne och jag kommer garanterat tillbaka.